Trawa w rolkach Wrocław

Ogrody Maskulanis to firma z dużym doświadczeniem w pielęgnacji zieleni. Szeroki zakres świadczonych usług obejmuje m.in. zakładanie trawników z rolki. Oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, którzy chcą mieć na swojej posesji piękną, równą trawę o intensywnym kolorze, do tego szybko i bez wysiłku. Zachęcamy do kontaktu, jeśli potrzebujesz trawnika rekreacyjnego dla swojej rodziny. Cechuje nas doskonałe przygotowanie do każdego zadania, bez względu na to, czy ma być to nieduży przydomowy trawnik, czy rozległy teren, który trzeba wyłożyć trawnikiem z rolki. Wrocław to miejscowość, w której realizujemy zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Trawa w rolkach Wrocław – szybko i profesjonalnie

Mimo iż układanie rolowanej trawy nie należy do trudnych czynności, wymaga odpowiednich umiejętności. Znaczenie ma jej skład, sposób rozłożenia oraz opracowania podłoża. Jeśli chodzi o pierwszą kwestię, gotowa trawa to mieszanka wytrzymałych gatunków we właściwych proporcjach, gwarantujących długą żywotność trawnika. Nasz zespół posiada wiedzę z tego zakresu, dzięki czemu masz pewność, że trawa spełni Twoje oczekiwania zarówno tuż po ułożeniu, jak i przez kolejne miesiące. Ponadto doskonale wiemy, jaką metodę zastosować na terenie o zróżnicowanym ukształtowaniu, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie usługi w naszej firmie, otrzymasz wysokiej klasy trawę w rolkach. Wrocław oraz okoliczne miejscowości to rejon, w którym można zobaczyć wiele naszych realizacji. Każda z nich stanowi potwierdzenie naszego profesjonalizmu.

trawa w rolkach Wrocław

Trawniki z rolki Wrocław – czy warto?

Trawnik z gotowych rolek to świetna inwestycja dla osób niecierpliwych. Polecamy go również właścicielom działek ze znacznym pochyleniem terenu. Tam, gdzie ziarna wysiewanej trawy mogą być z łatwością wypłukane przez wodę używaną do podlewania albo mocne opady deszczu, rewelacyjnie sprawdza się trawa w rolkach. Wrocław to miejscowość, w której możemy przedstawić liczne dowody słuszności tej tezy. Przekonasz się, że rolowany trawnik ma mnóstwo zalet. Największe atuty to szybkość oraz prostota założenia, a także natychmiastowy efekt. W odróżnieniu od trawy wysiewanej, nie trzeba czekać na wzrost roślin. Wystarczy odpowiednio przygotować powierzchnię (odchwaszczenie, wyrównanie, wygrabienie itp.), rozłożyć rolki, a następnie je podlać. Trawnik z rolek od razu po rozłożeniu prezentuje się wspaniale – jest w pełni dojrzały, zielony i bujny. Cechuje się równomiernym pokryciem gleby, brakiem stref bez zieleni, często spotykanych u wysiewanego odpowiednika. Wyróżnia go większa odporność na uszkodzenia mechaniczne, np. wydziobywanie przez ptaki czy niekorzystne czynniki atmosferyczne (w tym deszcz, grad).

Jeżeli zainteresowały Cię trawniki z rolki, Wrocław to miasto, w którym możesz umówić się na rozmowę z jednym z naszych przedstawicieli. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie do metod działania, rodzaju trawy wykorzystywanej w rolkach itp. Zachęcamy do kontaktu oraz podjęcia współpracy.