Zakładanie ogrodów Wrocław

Ogrody Maskulanis to profesjonalna firma specjalizująca się w pielęgnacji zieleni. Oferujemy kompleksowe usługi związane z zakładaniem, dbaniem oraz budową ogrodów. Realizujemy zarówno niewielkie projekty, których główne zadanie polega na zdobieniu tarasu czy terenu wokół domu, jak i duże inwestycje stanowiące chlubę posesji oraz zamieszkujących ją ludzi.

Zakładanie ogrodów – czy warto?

Myśl o założeniu ogrodu zaprząta głowę większości świeżo upieczonych właścicieli działki budowlanej. Nawet jeśli teren ma być pokryty wyłącznie trawą, jego powierzchnia będzie wymagała sporych nakładów pracy – przed obsianiem, a także po wyrośnięciu trawy. Brak wiedzy w tej dziedzinie może przełożyć się na nierówne, niejednolite wyrastanie trawnika. Podobnie w przypadku przygotowania podłoża pod małą architekturę ogrodową, tworzenie żywopłotów z roślin sezonowych oraz zimozielonych czy obsadzanie skarp roślinami odpornymi na suszę. Specjalista dysponujący odpowiednimi umiejętnościami w tej dziedzinie upora się z zadaniem o wiele sprawniej, a przede wszystkim z lepszymi rezultatami niż amator. Dlatego warto powierzyć realizację wykwalifikowanemu zespołowi, takiemu ja my. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu ogrodów. We Wrocławiu, jak również w okolicach miejscowości, możesz zobaczyć wiele efektów naszych prac. To nasze portfolio, potwierdzające jakość usług oraz kompetencje.

Profesjonalne zakładanie ogrodów we Wrocławiu

Poza wiedzą i doświadczeniem do największych atutów firmy należy szeroki zakres świadczonych usług. Obejmuje on gruntowne przygotowanie ziemi pod projekt, w tym kopanie, sianie, nawożenie, wertykulacje oraz nasadzanie. Ponadto zajmujemy się systemami nawadniania.

projektowanie ogrodów Wrocław
trawa w rolkach Wrocław
Systemy nawadniające Wrocław
taras ogrodowy Wrocław
aranżacja ogrodów Wrocław
zakładanie trawników Wrocław
taras
nawadnianie ogrodów, systemy nawadniania ogrodów

Jeśli myślisz o założeniu nowoczesnego systemu zraszaczy, Ogrody Maskulanis to idealny partner do rozmów o takich inwestycjach. Do oferowanych usług wchodzą procedury pielęgnacyjne, które cieszą się dużym powodzeniem zwłaszcza wśród osób, którym zależy na doskonałym wyglądzie ogrodu, ale nie mają czasu bądź ochoty doglądać go samodzielnie. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz zaufanej firmy do wykonania oprysków. Oprócz tego spełnimy Twoje oczekiwania w dziedzinie przycinania żywopłotów, krzewów czy tui. Marzysz o perfekcyjnie przystrzyżonym trawniku? Tym również zajmuje się nasza firma. Dodatkowo, widząc rosnące zapotrzebowanie na kolejne zabiegi, poszerzyliśmy zakres działań o wywożenie odpadów bio.

Zakładanie ogrodów z nami

Jeżeli zainteresowała Cię oferta Ogrody Maskulanis, zachęcamy do kontaktu. Od wielu lat poświęcamy się pielęgnacji terenów zielonych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Przykładamy się do pracy bez względu na to, czy mamy zająć się mini ogródkiem na tarasie klienta, czy przygotować teren o powierzchni kilku hektarów. Dbanie o naturę to nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Jeśli więc myślisz o zamówieniu usługi takiej jak zakładanie ogrodów – Wrocław to miasto, w którym można umówić się na spotkanie z przedstawicielem naszej firmy. Gwarantujemy pełne zadowolenie z realizacji powierzonego nam zadania.