Zakładanie trawników Wrocław

Ogrody Maskulanis to nowoczesna firma specjalizująca się w ogrodnictwie. Świadczymy usługi z zakresu pielęgnacji terenów zielonych. Mamy świadomość, że utrzymanie ogrodu w doskonałym stanie może sprawiać trudności osobom, które nie posiadają doświadczenia lub brakuje im na to czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy im m.in. szybkie zakładanie trawnika. Jeśli chcesz upiększyć teren wokół swojego domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sprawimy, że trawnik stanie się prawdziwą ozdobą Twojej działki.

Profesjonalne zakładanie trawników Wrocław

Nasza firma zakłada trawniki dwiema metodami: klasyczną, polegającą na wysiewie oraz bardziej nowoczesną, w której rozkładamy na podłożu trawę w rolkach. Techniki różnią się ceną oraz czasem, po którym można obserwować efekty; natomiast obie poprzedza staranne przygotowanie gruntu. Trawnik z siewu wymaga kilku miesięcy oczekiwania na piękny wygląd, za to jego założenie wiąże się ze stosunkowo niskimi, atrakcyjnymi cenami. Ułożenie trawy rolowanej to sporo wyższy koszt, jednak sama usługa cieszy się rosnącym powodzeniem wśród klientów. Nietrudno to zrozumieć, ponieważ trawa z rolki daje natychmiastowy efekt. Praktycznie w tym samym dniu możesz podziwiać połać równej, soczyście zielonej trawy pokrywającej wyznaczony obszar. Jeżeli odpowiada Ci takie zakładanie trawników, Wrocław oraz okolice miasta to rejon, w którym wykonujemy tego typu projekty.

 

Zakładanie trawników od podstaw

Zajmujemy się pielęgnacją trawników założonych przez inną firmę bądź samodzielnie przez mieszkańców. Oferujemy usługi koszenia czy nawożenia trawy naturalnej. Możemy również zająć się założeniem trawnika od podstaw. To rozwiązanie chętnie wybierane przez właścicieli niedawno kupionych działek, chcących jak najszybciej zobaczyć rezultaty pracy zespołu.

Przykładamy starań, aby starannie oczyścić grunt pod trawę ze wszystkich zbędnych elementów (korzenie, kamienie, szkło itp.). Przed wysiewem lub rozłożeniem rolek podłoże zostaje przygotowane tak, aby materiał przyjął się szybko i bezproblemowo. Dysponujemy wyposażeniem umożliwiającym przekopanie oraz wyrównanie podłoża. W zakres usług wchodzi również zabezpieczanie trawnika przed obsuwaniem (np. na skarpach) czy aktywnością zwierząt, takich jak krety. Wykorzystujemy w tym celu m.in. siatki.

Kompleksowe zakładanie trawników we Wrocławiu

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować klientom kompleksowe usługi, takie jak zakładanie trawników we Wrocławiu oraz okolicach. Jeśli zdecydujesz się na zlecenie nam tego zadania, możesz mieć pewność, że zajmiemy się każdym aspektem, począwszy od inwentaryzacji terenu, a skończywszy na zadbaniu o to, aby trawnik jak najdłużej cieszył Twoje oczy. Możemy też zaproponować Ci także dodatkowe zabiegi. Jeżeli chcesz, aby teren na Twojej posesji zbudzał uznanie, a jednocześnie był nowoczesny, polecamy inwestycję w nawadnianie. Zautomatyzowane systemy zraszaczy pozwolą na delektowanie się zadbanym, estetycznym trawnikiem bez konieczności regularnego podlewania. Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta.